• گانکسر
  • مجموعه: گانکسر
  • توضیحات: پهلوانی که بارفتنش زندگی را به هم نوع خود بخشید یادش گرامی.
   
اخبار روستا مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
یکشنبه, 14 تیر 1394 ساعت 16:49

نگرانی مردم روستای گانکسر از مبهم بودن طرح گازرسانی

علیرضا وطن دوست دهیارمحترم روستای گانکسر با بیان این مطلب افزود: با توجه به قول مساعد مسئولین شهرستانی واستانی در خصوص کلنگ زنی گاز روستای گانکسر در خرداد ماه امسال و عدم انجام این عملیات در ماه های اخیر باعث نگرانی مردم روستا گردید.

 آقای وطن دوست افزود: مردم روستا با مراجعه  به دفتر دهیاری وشورای اسلامی نگرانی خود را نسبت به عدم اجرای عملیات گازرسانی  ابراز داشته و خواهان تلاش بیشتر جهت تحقق این هدف مهم می باشند .

همچنین ایشان افزودند: از مسئولین محترم شهرستانی و استانی جهت رفع مشکلات موجود بیش از پیش تلاش نموده تا هرچه سریع ترشاهد تحقق بزرگترین طرح روستا که طرح گاز رسانی می باشد ،باشیم .

 
اخبار روستا مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
یکشنبه, 03 خرداد 1394 ساعت 16:29

جلسه در مورد گاز رسانی روستای گانکسر :

طی نشستی که در روز شنبه 22/01/94 در مکان فرمانداری شهرستان رامسر با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی دکتر شریعت نژاد ومدیر عامل شرکت گاز استان  و سایر مسئوولین شهرستان و شورای اسلامی و دهیاری روستای گانکسر جهت بررسی موضوع پروژه گازرسانی روستاهای رامسر بالاخص روستای گانکسر و لتر تشکیل شد .

مدیر عامل شرکت گازرسانی  استان  جناب  آقای عرب مقصودی با طرح این مطلب ،با توجه به کمبود اعتبارات عمرانی در سالهای گذشته طی پیگیری های دکتر شریعت نژاد در این خصوص با استفاده از اعتباراتی از بند (ق) تقویت  بودجه  سال 94 شرایط  را جهت  اجرایی شدن پروژه های گازرسانی استان مازندران در سال جاری فراهم نموده اند. با دریافت پاسخ استعلام از سوی بخشداری و اداره منابع طبیعی  مبنی بر نداشتن موانعی از سوی نهادهای ذیربط جهت اجرایی شدن پروژه گازرسانی روستای  گانکسر و ارائه آن به شرکت گاز استان جهت  تکمیل  پرونده اقدام لازم صورت گرفته تا با انتخاب پیمانکار امر کلنگ زنی پروژه گازرسانی شروع گردد.

 
اخبار روستا مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
چهارشنبه, 12 آذر 1393 ساعت 18:08

در خصوص بحث گازرسانی روستای گانکسر :

در تاریخ 11/9/1393 اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستا با حضور در شرکت گاز استان ودیداری که با

 مدیر کل محترم مهندس عرب مقصودی ومهندسین نقشه بردار داشتند نتیجه برآن شد که بعداز تهیه

کتابچه پیمان ومناقصه پیمانکار اجرای پروزه گازرسانی روستا باموافقت اداره راه وشهرسازی با هماهنگی

 فرمانداری و اداره گاز شهرستان رامسر اقدام گردید .

 


   
 
 

اوقات شرعی