• تعریض خیابان شهید اشکور چورته
  • مجموعه: گاز
   
اخبار شهرستان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
چهارشنبه, 19 فروردین 1394 ساعت 14:33

 

فرماندار رامسر:همدلی آرمان انقلاب اسلامی است

مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
   

 

فرماندارشهرستان رامسر گفت:نامگذاری های سالانه توسط رهبر فرزانه و معظم انقلاب هدف دار و معنا دار بوده و شعار امسال نیز که ،دولت و ملت ،همدلی و هم زبانی است، از آرمان های ناب انقلاب اسلامی است.

آغاز برنامه های هفته بزرگداشت مقام مادر و روز زن از 20 فروردین ماه.

 

"حسین سروری"در جلسه ستاد بزرگداشت هفته زن  افزود:باید شعار سال به معنای واقعی عملیاتی شود  و طوری عمل نماییم که نگاه مردم نسبت به مسولان مثبت و سازنده باشد و مردم حلاوت و شیرینی خدمت را حس نمایند.

وی اظهار داشت :با گام های بزرگی که دولت تدبیر و امید برداشته باید با کنارگذاشتن کدورت ها ،کینه ها ،دلها به هم نزدیک تر شود و این شعار به صورت عملی در تمام سطوح محقق گرددو در سطح شهر و روستا ستادهایی تشکیل تا همدلی ها تقویت شود.

وی افزود:حضرت زهرا (س)الگوی تمام زنان و مادران است و باید سیره آن بزرگوار الگو قرار بگیرد.

وی تاکید نمود:جشن ها و برنامه های میلاد حضرت زهرا (س)باید به بهترین شکل و با شکوه هرچه تمام تر برگزار شود.

وی اظهار داشت:نقش بانوان و زنان در تحولات اجتماعی ،نشاط و بالندگی جامعه بسیار اثرگذار است و باید جایگاه بانوان در جامعه و ادارات تقویت شود.

مسول امور خانواده و بانوان فرمانداری رامسر گفت:در هفته بزرگداشت مقام مادر و زن در شهرستان رامسر بیش از 20 برنامه شهرستانی برگزار می گردد.

"فاطمه زرگریان"افزود: این هفته از 20 فروردین ماه آغاز و تا 28 فروردین ادامه دارد ضمن اینکه ادارات شهرستان نیز خود برنامه های جداگانه ای  به اجرا در می آورند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

   
 
 

اوقات شرعی