• شورا
  • مجموعه: گانکسر
  • توضیحات: در راه خدمت به مردم گانکسر ....
  • شورا
  • مجموعه: گانکسر
  • توضیحات: در راه آبادانی ما را یاری کنید .
   
اخبار شهرستان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
یکشنبه, 14 دی 1393 ساعت 15:24

 

رامسر زیباترین منطقه جهان است/ حمایت از طرحهای گردشگری

 

استاندار مازندران از رامسر به عنوان زیباترین منطقه جهاد یاد کرد و گفت: باید در زمینه گردشگری در این منطقه برنامه ریزی شود.

 

به گزارش نیمه پر، ربیع فلاح جلودار عصر چهارشنبه در مراسم بررسی مسائل گردشگری در شهر نمونه گردشگری رامسر گفت: وفاق و همدلی و عزم جامع برای توسعه استان در تمام سطوح مسوولان وجود دارد و استفاده از این عزم برای حمایت از سرمایه گذاران و رفع چالش ها و موانع پیش رو آینده روشنی را رقم می زند.

استاندار مازندران رامسر را زیباترین منطقه جهان دانست و اظهار داشت: باید از استعدادها و امکانات طبیعی استان به ویژه در زمینه گردشگری، استفاده کاملی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: ۳۸۰ کیلومتر در استان مازندران ساحل داریم که از سال های قبل طرح های ساماندهی دریا در آن در حال اجرا بوده که در کشور بی نظیر است که توسط رییس جمهوری، وزیر کشور مورد تایید قرار گرفته و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نیز از نزدیک از آن بازدید کرده و مورد توجه قرار گرفته است.

فلاح در ادامه مجتمع شهرسبز رامسر را منطقه ویژه گردشگری و سرمایه گذار آن نیز فردی علاقمند دانست و گفت: این مجموعه باید با تلفیق با دریا کامل شود که سال ها مغفول مانده است. موانع آن برطرف شده و طرح گردشگری دریایی نیز در این مجموعه به اجرا در می آید.

استاندار مازندران همچنین گفت: این مجتمع طرح های دریا داشت، اما محدودیت هایی وجود داشت که با پیگیری سرمایه گذار و همکاری مسوولان، طرح معظم و بهینه به اجرا در خواهد آمد و در این مجموعه در خصوص طرح جنگلداری، وفاق خوبی بین مجری و محیط زیست وجود دارد.

وی ادامه داد: این مجموعه البته از سال های قبل مجوزهای لازم را داشت، اما رفتارهای سلیقه ای برخی اشخاص باعث شد که محدودیت هایی برای طرح ها ایجاد شود. احداث هتل این مجموعه در بالادست نیز مانعی نداشت و برخوردهای سلیقه ای مانع آن شده بود.

فلاح در ادامه شهر نمونه گردشگری رامسر و مجتمع شهرسبز آن را در ایران و خاورمیانه بی نظیر دانست و گفت: طرحی به این زیبایی در منطقه وجود ندارد و دولت نیز از سرمایه گذاری در این گونه طرح ها حمایت می کند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

   
 
 

اوقات شرعی